×

ارتقا رتبه سایت در گوگل

امروزه با گسترش شبکه های مجازی و استفاده از اینترنت ، نوع تبلیغات بسیار متحول شده و گوگل تبدیل به فضای مناسبی برای معرفی کسب و کارها شده است. در اینجا حضور در صفحه اول گوگل و ارتقا رتبه سایت در گوگل اهمیت پیدا می کند که در این مطلب به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

برای جذب مخاطب جدید در سایت و پر بیننده تر شدن آن ، شما باید با بهینه سازی و بهبود سئو سایت خود در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید که این امر باعث اعتبار برند شرکت یا سازمان شما می شود. بدین ترتیب که مخاطبین با دیدن نام سازمان یا شرکت شما برای دیدن و کسب اطلاعات خود نام شرکت شما را در گوگل سرچ می کنند و تمامی اطلاعات شرکت شما در گوگل نمایش داده می شود که این امر می تواند مخاطب بسیاری جذب کند. میتوانید از ابزارهای کاربردی سئو برای ارتقا رتبه سایت در گوگل استفاده کنید.

مزایای ارتقا سئو سایت در گوگل

– کارایی سایت را بالا می برد و مخاطب بسیاری جذب کرده و در کسب و کار شما تاثیر بسیاری می گذارد.

– اعتبار برند شما را زیاد می کند.

– هزینه های تبلیغات را کاهش می دهد.

– میزان مشتریان واقعی شما را افزایش میدهد

ارتقا سئو و رتبه سایت

ارتقا رتبه سایت در گوگل

جهت حضور در صفحه اول گوگل و ارتقا رتبه سایت در گوگل ، نیازمند اقداماتی هستید که در ادامه خدمتتان توضیح داده شده است. در اولین مرحله نیازمند انتخاب نام دامنه مناسب و استاندارد هستیم ، نام دامنه باید کوتاه ، شامل کلمه کلیدی و ترجیحا منحصر به فرد باشد. سپس باید سایتی استاندارد و مورد تائید داشته باشید و پس از آن تولید محتوای مفید و ارائه خدمات به کاربر را در نظر بگیرید. برخی از مواردی که برای یک سایت استاندارد مورد نیاز است در ادامه اشاره خواهیم کرد.

رعایت استانداردهای گوگل و کد نویسی مناسب
طراحی قالب های بهینه و سبک که باعث افزایش سرعت سایت میشود
فشرده سازی کدها جهت کاهش حجم وب سایت
ثبت وب سایت در Webmaster Tools و Google Analytics
تولید محتوا منحصر به فرد و با برنامه ریزی مشخص
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اصول ارتقا رتبه سایت

ارتقا سئو سایت در گوگل

پس از ثبت دامنه و طراحی قالب بهینه باید محتوای تازه، جدید و منحصر بفرد تولید کرد و با انتشار آن در شبکه های اجتماعی وبسایت خود را به دیگران معرفی کنید. یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، نحوه تاثیرگذاری فاکتورهای سئو بر یکدیگر است.

فاکتورهای سئو به صورت تضریبی بر رتبه سایت شما تاثیرگذار هستند

این جمله تنها یک معنی دارد و آن رعایت تمامی اصول بهینه سازی میباشد. به عنوان مثال اگر شما تمام تمرکز خود را بر بهینه سازی قالب سایتتان بگذارید و به تولید محتوا توجه نکنید و در مقابل سایتی هر دوی آنها را رعایت کند، رتبه بهتری نسبت به شما کسب خواهد کرد. یکی از مهمترین اصول بهینه سازی رعایت تعادل در تمام فاکتورهای سئو میباشد. به صورت کلی ۲۰۰ فاکتور موثر بر سئو داریم که میتوانید با مراجعه به این پست آنها را مطالعه کنید. شما باید تعادل را رعایت کنید و در صورتی که فقط یکی از آنها را رعایت کنید و توجهی به دیگر فاکتورها نداشته باشید، موفق به ارتقا رتبه سایت در گوگل نخواهید شد.

ما چه خدماتی به شما ارائه می دهیم؟

ارتقا رتبه سایت در گوگل

اگر به دنبال بهبود سئو سایت خود هستید و می خواهید مشتریان بیشتری را به فروشگاه اینترنتی یا سایت شرکت خود هدایت کنید می توانید همین حالا با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل کرده و از شرایط و هزینه های پروژه خود پرس و جو کنید. این مجموعه با ۷ سال تجربه در زمینه ارتقا رتبه سئو در گوگل و پشتیبانی سئو سایت آمادگی ارائه خدمات به صورت پروژه ای و خدمات مشاوره سئو را دارد.

خدمات این مجموعه با تعهد و تضمین در کسب رتبه و با عقد قرارداد ارائه می شود. این خدمات به صورت سالیانه ارائه شده و در آخر هر ماه گزارشی از عملکرد و نتایج بدست آمده به کارفرما ارائه می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *