کلمات کلیدی

آیا اولین قدم برای بازاریابی محتوا انتخاب کلمات کلیدی است ؟

آیا اولین قدم برای بازاریابی محتوا انتخاب کلمات کلیدی است ؟
4 (80%) 4 votes

 • arrow_drop_down مقدمه

  یک نویسنده باید مطالب را جوری بنویسد که کاربران  بتوانند راحت به مطلب مورد نظر دسترسی داشته باشند و همچنین به عنوان  و Meta Description  توجه ویژه داشته باشند. برای اینکه کاربر مطالب خود را پیدا کند باید به گوگل مراجعه کند و کلمه ی مورد نظر را نوشته و گوگل مطالب مربوط به کلمه را نشان می دهد. یک نویسنده با تجربه و حرفه ای که هوش بالایی دارد تمامی محتوا و مطالب را آماده می کند که کاربران بیشتری بتوانند از طریق جستجو به این مطالب دست یابند.

  تاثیر کلمه کلیدی مناسب در بازار محتوا

  انتخاب کلمه کلیدی مناسب و درست می تواند وب سایت خود را مطرح کرده و مخاطب جذب کند. ممکن است این کار ساده و بی اهمیت باشد اما این کار بسیار مهم است زیرا کلمات  ترافیک را به وب سایت هدایت می کنند. برای این کار راههای زیادی وجود دارد که بسیاری از آنها زبان فارسی نیستند ولی از Google Keyword Planner  برای فارسی بودن استفاده می کنند.

  کلمات کلیدی را یکجا در یک لیست بگذارید.

  کلماتی که خیلی مهم هستند و کاربردی را انتخاب کرده و با استفاده از ابزار Google Keyword Planner  کلمات پرکاربرد را هم اضافه کنید و به این توجه کنید که تمامی کلمات حداقل باید 1000 بار در ماه جستجو شده باشند. و کلماتی که اضافی هستند را حذف کنید. گاهی وقتها Google Keyword Planner  کلماتی را به ما پیشنهاد می کنند که بی معنی و بی استفاده هستند پس آنها را از لیست خود حذف کنید.

  کلمات کلیدی طولانی بسازید.

  کلماتی را انتخاب کنید که استفاده ی بیشتری از آنها می شوند و با استفاده از آنها کلمات طولانی بسازید ، این کار باعث می شود که این کلمات خاص تر و پر بیننده تر شوند که در موفقیت تاثیر بسزای دارد.

  شروع بازاریابی محتوا

  میزان استفاده از کلمات کلیدی باید بین 1و 2 % باشد به هیچ عنوان از کلمات کلیدی تکراری استفاده نکنید، موتورهای جستجوگر این کار را نوعی فریب دادن می دانند که منجر به جریمه خواهد شد.