×
تعرفه خدمات سئو

تعرفه خدمات سئو سایت

مقدمه

خدمات سئو سایت در گوگل یکی از مهم ترین مواردی است که امروزه می تواند در موفقیت و حتی در بقای یک شرکت یا سازمان تاثیر گذار باشد. این مجموعه با ۷ سال سابقه در زمینه بهینه سازی ،‌ تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی آمادگی خود را جهت اجرای پروژه های سئو از صفر تا صد همراه با پشتیبانی ماهیانه سئو و عقد قرارداد رسمی اعلام میکند. در این بخش به بررسی عوامل تاثیر گذار در تعرفه خدمات سئو سایت و هزینه ها خواهیم پرداخت.

تعرفه خدمات سئو سایت

در ابتدا لازم میدانیم در مورد تعرفه خدمات سئو سایت و هزینه ها صحبت کنیم. این مجموعه برای ارائه خدمات خود به صورت سالیانه قرارداد بسته و هزینه سئو را به صورت ماهانه دریافت می کند. هزینه های کسب رتبه ، نگهداری و حفظ آن به طور کلی به میزان رقابت و اهداف شما بستگی دارد. مسلما هرچه میزان رقابت در کلمات کلیدی مورد نظر بیشتر باشد و سایت های بیشتری در آن زمینه وجود داشته باشد. به همان مقدار فعالیت و بودجه بیشتری برای پیشی گرفتن از انها نیاز است.

در صورتی که میخواهید از هزینه سئو سایت خود مطلع شوید میتوانید همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و یا از طریق این فرم اطلاعات سایت خود را برای ما ارسال کنید.

تعرفه سئو سایت همچنین میتواند با توجه به بودجه و اهداف شما نیز متغییر باشد. به عنوان مثال می توان به جای ۴ واژه ده ها واژه را انتخاب نمود و با فعالیت بیشتر و لینک سازی قوی تر ترافیک بیشتری را به سمت سایت مورد نظر هدایت کرد.

تصمین در ارائه خدمات سئو سایت

احتمالا شنیده اید که در خدمات بهینه سازی و کسب رتبه هیچ تضمینی وجود ندارد ! با توجه به فعالیت های سایر رقبا و تغییرات الگوریتم های گوگل تا حدودی این مسئله درست است. اما این مجموعه خدمات سئو را با پیش بینی و آنالیز دقیق رقبا به صورت تضمینی انجام داده و در صورت عدم کسب رتبه و یا افت رتبه در نتایج با  تبلیغات ادوردز گوگل آن را جبران می کند.

خدمات سئو سایت

خدمات این مجموعه با توجه به نوع کسب و کار،‌تعداد افراد تیم پشتیبان سایت شما ،‌ و میزان رقابت به صورت زیر ارائه می گردد :‌

  • خدمات سئو تضمینی (‌همراه با قرارداد و ذکر کلمات مورد نظر‌)
  • خدمات مشاوره سئو
  • خدمات بهینه سازی قالب سایت

خدمات سئو تضمینی

در صورتی که میخواهید تمام امور مربوط به پشتیبانی سایت خود را برون سپاری کنید خدمات سئو تضمینی ،‌ گزینه مناسب برای شما می باشد. برای شروع پروژه ابتدا کلمات کلیدی مورد نیاز و آدرس وب سایت خود را جهت ارزیابی میزان رقابت در کلمات و رعایت اصول سئو در طراحی سایت توسط کارشناسان این مجموعه مورد بررسی قرار گیرد.  با توجه به میزان رقابت در کلمات مورد نظر شما زمان و هزینه کسب رتبه مشخص شده و اگر سایت نیازمند تغییرات باشد به شما اعلام میگردد.

بهینه سازی قالب سایت

معمولا در وب سایت هایی که خدمات سئو را به صورت مشاوره ای دریافت کرده اند نیاز به بهینه سازی وب سایت نیز می باشد. و ممکن است که تیم آن مجموعه تخصصی در زمینه بهینه سازی قالب و برنامه نویسی نداشته باشد. در چنین شرایطی ما قالب وب سایت را بررسی کرده تا اصول و کدنویسی و استانداردهای موتورهای جستجو گر در انها رعایت شده باشد. و سپس سایر فعالیت ها را به تیم تولید محتوای و مدیر سایت می سپاریم.