تعرفه خدمات سئو

نوشته شده در تاریخ ، توسط : مدیر سایت بازدید : 54
تعرفه خدمات سئو
5 (100%) 3 votes

خدمات سئو و ارتقا رتبه سایت در گوگل یکی از مهم ترین مواردی است که امروزه می تواند در موفقیت و حتی در بقای یک شرکت یا سازمان تاثیر گذار باشد. این مجموعه با ۷ سال سابقه در زمینه بهینه سازی ،‌ تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی آمادگی خود را جهت اجرای پروژه های سئو از صفر تا صد همراه با پشتیبانی ماهیانه سئو و عقد قرارداد رسمی اعلام میکند.

خدمات سئو تضمینی با عقد قرارداد

احتمالا شنیده اید که در خدمات بهینه سازی و کسب رتبه هیچ تضمینی وجود ندارد ! با توجه به فعالیت های سایر رقبا و تغییرات الگوریتم های گوگل تا حدودی این مسئله درست است. اما این مجموعه خدمات سئو را با پیش بینی و آنالیز دقیق رقبا به صورت تضمینی انجام داده و در صورت عدم کسب رتبه و یا افت رتبه در نتایج با  تبلیغات ادوردز گوگل آن را جبران می کند.

خدمات سئو

خدمات این مجموعه با توجه به نوع کسب و کار،‌تعداد افراد تیم پشتیبان سایت شما ،‌ و میزان رقابت به صورت زیر ارائه می گردد :‌

  • خدمات سئو تضمینی (‌همراه با قرارداد و ذکر کلمات مورد نظر‌)
  • خدمات مشاوره سئو
  • خدمات بهینه سازی قالب سایت

خدمات سئو تضمینی

در صورتی که میخواهید تمام امور مربوط به پشتیبانی سایت خود را برون سپاری کنید خدمات سئو تضمینی ،‌ گزینه مناسب برای شما می باشد. برای شروع پروژه ابتدا کلمات کلیدی مورد نیاز و آدرس وب سایت خود را جهت ارزیابی میزان رقابت در کلمات و رعایت اصول سئو در طراحی سایت توسط کارشناسان این مجموعه مورد بررسی قرار گیرد.  با توجه به میزان رقابت در کلمات مورد نظر شما زمان و هزینه کسب رتبه مشخص شده و اگر سایت نیازمند تغییرات باشد به شما اعلام میگردد.

خدمات مشاوره سئو

خدمات سئو به صورت مشاوره ای مناسب شرکت های بزرگ یا سازمان هایی است که یک تیم بر روی سایت انها فعالیت می کنند. در چنین شرایطی اگر به مدیر سایت و تیم تولید محتوا اصول سئو  اموزش داده شود،‌ نتیجه بهتری حاصل شده و در هزینه های سازمان نیز صرفه جویی میگردد. برخی از شرکت ها یا سایت های بزرگ نیز یک کارشناس سئو برای این امور استخدام می کنند. خدمات مشاوره به صورت حضوری و یا غیر حضوری انجام شده و فعالیت های انجام شده توسط کارشناسان ما تا مدت زمان مشخص شده مورد بررسی قرار میگیرد.

بهینه سازی قالب سایت

معمولا در وب سایت هایی که خدمات سئو را به صورت مشاوره ای دریافت کرده اند نیاز به بهینه سازی وب سایت نیز می باشد. و ممکن است که تیم آن مجموعه تخصصی در زمینه بهینه سازی قالب و برنامه نویسی نداشته باشد. در چنین شرایطی ما قالب وب سایت را بررسی کرده تا اصول و کدنویسی و استانداردهای موتورهای جستجو گر در انها رعایت شده باشد. و سپس سایر فعالیت ها را به تیم تولید محتوای و مدیر سایت می سپاریم.