سئو سایت | ارتقا رتبه سایت در گوگل

خدمات سئو

خدمات سئو تهران

چنانچه نیاز به خدمات سئو دارید، این مجموعه با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی بهینه سازی سایت مفتخر است خدمات بهینه سازی را به صورت تضمینی برای پروژه ها ارائه دهد. برای شروع همکاری و عقد قرارداد ابتدا لازم است که کلمات کلیدی هدف و آدرس وب سایت خود را برای ما ارسال نموده تا مورد بررسی قرارگیرد.

در صورتی که نیاز به خدمات مشاوره دارید به این بخش مراجعه کنید یا همین حالا با ما تماس بگیرید.

خدمات بهینه سازی ( سئو ) با تضمین کتبی

ما برای کسب رتبه و ماندگاری آن در زمان قرارداد به شما تضمین می دهیم و در صورتی که در مدت زمان مشخص شده ، رتبه ذکر شده در قرارداد حاصل نشود با ارائه ی Google Adwords ( تبلیغ کلیکی در گوگل ) آن را جبران می کنیم. این تضمین در شرایط افت رتبه در زمان قرارداد نیز پاربرجاست.

ما چطور تضمین می دهیم ؟

این مجموعه با تمرکز بر بهینه سازی سایت و تجربه ی ۸ ساله ،و فعالیت بر روی بیش از ۲۰۰ پروژه ( بالای ۵۰۰۰ کلمه کلیدی ) از متخصصین مجرب در حوزه ی سئو تشکیل شده است.

ما مفتخریم که با گردآوری چنین تیم حرفه ای در زمینه ی بهینه سازی سایت، و با دیتای گسترده ای که از پروژه های خود داریم، تغییرات الگوریتم را به سرعت تشخیص داده ، مقایسه کرده و اقدامات لازم را در دستور کار قرار می دهیم.

مدت زمان پروژه های سئو چند ماه است؟

زمان قرارداد خدمات سئو ۱ ساله بوده و مدت زمان لازم برای کسب رتبه به میزان رقابت کلمات کلیدی و وضعیت فعلی سایت شما بستگی دارد و باید با بررسی این موارد مشخص شود.

اما مدت زمان تقریبی تعهد به کسب رتبه ۶ ماه می باشد.

چه خدماتی در یک پروژه سئو ارائه می شود ؟

خدماتی که در یک پروژه سئو به کارفرما ارائه می شود به طور کلی شامل موارد زیر است :‌

جهت مطالعه شرح کامل خدمات به این بخش مراجعه کنید.

 

خروج از نسخه موبایل