×

خدمات مشاوره سئو سایت

امروزه تقریبا تمام کسب و کارها و شرکت ها نیاز به سایت و اهمیت آن را درک کرده اند. حال بسیاری از این شرکت ها و سازمان های با توجه به شرایط ، امکانات و نیروی انسانی پشتیبانی سایت خود را به شرکت یا تیم دیگری میسپارند و برخی نیز یک تیم را برای این کار تدارک دیده اند. این مجموعه خدمات سئو سایت را هم به صورت پروژه ای و هم به صورت خدمات مشاوره سئو ارائه می دهد. در این بخش روند کلی اجرای پروژه را مرور میکنیم. این خدمات به صورت حضوری و آنلاین ارائه می شود، جهت بهره مندی از خدمات و راهنمایی می توانید با واحد فروش و قرارداد های مجموعه تماس حاصل فرمایید.

خدمات مشاوره سئو سایت به چه صورت ارائه می گردد ؟

ارائه خدمات مشاوره حضوری و آنلاین

در اولین مرحله ، کارفرما میبایست اطلاعات سایت خود را ارسال کرده و اهداف خود را معیین نماید. تیم فنی ما در این بخش به بررسی وضعیت فعلی سایت از قبیل ( بهینه بودن قالب – وضعیت بک لینک ها – لینک سازی داخلی – محتوا ها منتشر شده – و … ) می پردازد. پس از این مرحله باید رقبا را بررسی نمود و همچنین وضعیت سایت و فعالیت های آنها بسیار هائز اهمیت می باشد.

خدمات مشاوره سئو در تهران

در این مرحله که معمولا پس از گذشت ۷۲ ساعت بررسی می باشد، ما یک جلسه حضوری با کارفرما را ترتیب می دهیم. در این جلسه اطلاعاتی در رابطه با رقبا و اقدامات لازمه برای ساخت بستری مناسب (‌ تغییرات قالب – حذف یا اضافه کردن بک لینک ها ) جهت شروع فعالیت ها به کارفرما ارائه خواهد شد. همچنین با در نظر گرفتن بودجه ، نیروی انسانی و امکانات کارفرما برنامه ریزی های لازم جهت فعالیت ها صورت خواهد گرفت. مشاوره سئو سایت را می توان به صورت حضوری در دفتر این مجموعه در تهران و یا به صورت اینترنتی و آنلاین ارائه کرد.

 

 

هزینه مشاوره چقدر است؟

هزینه خدمات مشاوره سئو

هزینه ی مشاوره با توجه به وضعیت فعلی سایت شما ، میزان رقابت ، میزان آشنایی تیم طرف قرارداد متغییر است. جهت اطلاع از هزینه دقیق می توانید با ما تماس حاصل کرده و یا از طریق این فرم با ما در ارتباط باشید.