×
سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید

مقدمه

سئو کلاه سفید یا White Hat SEO به مجموعه ای از فاکتورهای SEO گفته میشود که بر اساس استانداردها و قوانین گوگل انجام میشوند. بر خلاف تکنیک های سئو کلاه سیاه، مزیت آن دائمی بودن نتایج است. بسیاری از متخصصان SEO کسب رتبه در صفحه اول گوگل را تضمین نمیکنند، در صورتی که با استفاده از روش های سئو سفید دیگر جایی برای شک و تردید باقی نخواهد ماند. یعنی نکته آن روش های کسب رتبه است !

یک شرکت معتبر، آگاهی و تجربه مورد نیاز را در مورد الگوریتم های گوگل داشته، نسبت به خدمات متعهد است و کسب رتبه را برای مشتریان تضمین می کند. باتوجه به اینکه هدف گوگل از بروزرسانی الگوریتم های رتبه بندی، ارائه خدمات هرچه بهتر و بهبود تجربه کاربران می باشد میتوان با آسودگی خاطر شاهد نتایج مثبت و رشد تدریجی سایت بود.

سئو کلاه سفید چیست ؟

به خاطر داشته باشید که الگوریتم های گوگل همیشه در جهت افزایش رضایت کاربران تغییر می کند، بنابراین نمیتوان شرکت/فردی که تغییر الگوریتم های گوگل را توجیه میکند متخصص شمرد ! تیم سئو سایت، با هدف بهبود تجربه کاربران و کسب رتبه با استفاده از تکنیک های کلاه سفید، با افتخار خدمات بهینه سازی سایت را به صورت تضمینی ارائه می کند. برای برقراری ارتباط با ما میتوانید از خدمات مشاوره سئو استفاده کنید.

چرا باید از روش های کلاه سفید استفاده کنیم؟

تکنیک های سئو کلاه سفید

به طور کلی در بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم های گوگل، باید هدف و خواسته کاربر را در نظر داشته باشیم. به عنوان مثال در تولید محتوا، از نگاه کاربر این موضوع را بررسی کنیم که هدف از مطالعه این محتوا چه می تواند باشد؟ تلاش شما باید در جهت تولید یک متن مفید و جذاب باشد. سرعت سایت و حفظ حریم شخصی کاربران باید در نظر گرفته شود. بانس ریت سایت باید با هدف بهبود تجربه کاربر کاهش یابد.

هچنین لینک سازی اگر که فقط با هدف کسب رتبه انجام شود اشتباه است. لینک سازی طبیعی باید، پاسخ نیاز کاربر را فراهم کند. لینک شما باید با موضوع متن همخوانی داشته باشد. به عنوان مثال اگر قسمتی از متن خلاصه و کوتاه بیان شده است، به یک مقاله کامل درباره آن موضوع لینک شود تا در صورت نیاز، کاربر بتواند اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کند.

روش های سئو کلاه سفید چیست؟

روش های سئو وایت هت

به طور کلی می توان گفت هر روشی که برای ایجاد ارزش برای سایت باشد. تجربه کاربری در آن در نظر گرفته شده باشد و هدف از آن بهبود شرایط برای کاربران سایت باشد، نوعی سئو کلاه سفید است. اگر میخواهید نتایج ماندگاری در گوگل داشته باشید از هیچ ترفندی استفاده نکنید. و به یاد داشته باشید که برای آسانسوری برای موفقیت وجود ندارد.

  • بهبود سرعت سایت
  • تولید محتوای منحصر به فرد و با ارزش
  • بهبود سهولت کابری سایت
  • پرهیز از کپی کردن محتوا
  • رعایت اصول کدنویسی
  • لینک سازی طبیعی و مفید

سئو کلاه سفید در تصاویر

هنگام استفاده از عکس حتما نام را متناسب با موضوع آن انتخاب کنید، در غیر این صورت گوگل نمیتواند موضوع و محتوای تصویر را به درستی تشخیص دهد. گوگل به تگ Alt (متن جایگزین) اهمیت می دهد و از طریق نام و تگ alt موضوع تصویر را درک میکند، متن جایگزین باید توضیح کوتاهی از تصویر شما باشد.