×

شرح خدمات سئو

این مجموعه با ۸ سال سابقه درخشان در ارائه خدمات سئو و با قرار گرفتن پروژه های اخذ شده خود در رتبه های بالا توانسته رضایت مشتری خود را در طول این مدت جلب کند. ما بر پایه ی اصول خاصی که خدمات خود را ارائه میدهیم که درون مایه ی آن اصول عبارتند از تعهد، نظم، اعتماد، بررسی و تحلیل آمار و ارائه ی گزارشات هفتگی. شرح خدمات سئو ارائه شده توسط این مجموعه در شش فاز دسته بندی می شوند که معمولا برای مشاهده ی نتایج آن حداقل ۶ ماه زمان نیاز است.

بررسی رقبا

در ابتدای کار ما با بررسی کسب و کار مشتری و همچنین رقبای آن ها شروع به چینش استراتژی های مختلف برای سنجیدن راه های کاربردی تر در دریافت هرچه بهتر و سریعتر بازده دلخواه می کنیم. هدف از این کار عقب نماندن مشتری از سهم بازار نسبت به رقبا است. این بازار به طور اصولی یک بازار رقابتی است که نیاز به متخصصین این زمینه برای کسب سیر صعودی دارد. اما مهمتر از کسب سیر صعودی و رتبه، حفظ کردن آن است که تمام تلاش ما نیز به همین منظور است.

توانمندی های شما و انتخاب کلمات کلیدی مناسب

این فاز از کار به مشتری وابسته است. این که چه خدماتی ارائه می دهید و تا چه حد توانمندی های خود را به نمایش می گذارید همگی به شما بستگی دارد.  به عنوان مثال اگر شما خدمات نصب اجرای کاغذ دیواری را فقط در شهر مشهد ارائه می دهید نباید انتظار داشته باشید که در کلمه ی نصب کاغذ دیواری رتبه کسب کنید ! و حتما بایستی شهر تحت پوشش شما جز کلمه ی هدف باشد یعنی : نصب کاغذ دیواری در مشهد.

در قسمت بعدی این فاز، بیشتر کار به دست همکاران ماست. انتخاب کلمات کلیدی ضروری و مناسب به نوبه ی خود نیاز به دانش و مهارت درباره چگونگی کارکرد موتورهای جستجو و بازار رقابتی دارد که ما این مورد را در اختیار شما قرار خواهیم داد. کارکنان ما با استفاده از ابزار آماری مربوط به تحلیل و بررسی کلمات مناسب و بهینه برای کسب و کار شما می گردند که این مرحله توسط کارکنان مجرب ما نیز نظارت می شود و هر چند وقت یکبار برای اطمینان از وضعیت رقابتی شما، بازنگری و به روز رسانی خواهند شد.

شرح خدمات سئو : بهینه سازی قالب و ساختار سایت

از مهمترین و تاثیر گذار ترین مسائل در رتبه های یک سایت طراحی یک قالب مناسب و مطابق با استانداردهای گوگل است. یک قالب مناسب می تواند در “تجربه کاربری” یا UX که یکی از عوامل مهم در موفقیت شماست، تاثیر بسزایی داشته باشد.

از بهینه ترین ساختارهای بکار گرفته شده که مورد تایید بسیاری از ابزارها و ضوابط آماری در تعیین قالب مناسب هستند، ساختارهای ساده و در عین حال زیبا هستند به گونه ای که موجب کاهش سرعت در بارگذاری صفحات نشوند، بات های گوگل به راحتی بتوانند آنها را بررسی کنند و کاربرهای گوشی های همراه، دستکاپ، تلویزیون های هوشمند و … بتوانند بدون مشکل به مشاهده ی صفحات بپردازند.

تولید محتوا مرتبط با کلمات کلیدی

مهمترین عامل کسب رتبه ی شما، محتوایی است که در اختیار عام قرار می دهید. کیفیت محتوای شما تعیین کننده ی اعتبار وب سایت شما خواهد بود. اگر بخواهیم همه ی مراحل را قانونی و طبق ضوابط گوگل طی کنیم، محتوای خوب می تواند سبب شود که سایت شما در طولانی مدت به عنوان یکی از سایت های مرجع برای بک لینک های مختلف استفاده شود. و این دو، یعنی محتوای با کیفیت و تعداد بک لینک های شما مهمترین عوامل رتبه گیری در سئو هستند.

شرح خدمات سئو : لینک سازی

فاز پنجم خدمات سئو، لینک سازی است. همانطور که اشاره شد از مهمترین عوامل موفقیت کسب و کار شما، لینک هایی است که به وب سایت شما ارجاع داده می شوند. این مجموعه با روش های اصولی لینک سازی از معتبرترین سایت های مرتبط به کسب و کار شما، به مرور زمان به جمع آوری اعتبار برای وب سایت شما می پردازد و در این بازار رقابتی، با کسب اعتماد مراجع نسبت به محتوای با کیفیت شما، زمینه را برای لینک سازی و کسب رتبه هر چه بیشتر برای شما فراهم می سازد.

تعرفه ی خدمات سئو سایت چگونه محاسبه می شود؟

مرحله ی آخر سئو تحلیل و بهبود

آیا پس از کسب رتبه ی دلخواهتان کار تمام شده است؟ خیر

حال که به جایگاه خود رسیدید باید از آن دفاع کنید. همانطور که گفتیم، بازار رقابتی است و از خدمات سئو این است که در این مسابقه نه تنها به جلو حرکت کنیم بلکه جایگاه خود را نیز حفظ کنیم. اما این امر چگونه امکان پذیر است؟

ما با مانیتور کردن دائمی پروژه ها و رقبای آنها، به دنبال نقاط ضعف و قوت گشته و روی آنها کار میکنیم که آن ها را اصلاح یا بهبود بخشیم. همچنین با بروز رسانی دائمی وب سایت شما سعی در این داریم که شما را در جریان این رودخانه نگه داریم. کلمات کلیدی که قدیمی می شوند یا جایگزین های بهتری پیدا میکنند و نیاز به بازنگری دارند ساده ترین مثال است که ما با تحلیل جامعه آماری این کلمات و با استفاده از ابزار مختلف به این امر می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *