سئو سایت | ارتقا رتبه سایت در گوگل

شرکت خدمات سئو سایت

از-یک-شرکت-خدمات-سئو-چه-بپرسیم؟

برای عقد قرارداد با یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو سایت ابتدا باید با شیوه کار و مهارت آنها آشنا شوید. سئو و بهینه سازی اصولی سایت می تواند میلیون ها تومان به سرمایه شما اضافه کند. در عوض، یک سئوکار غیر حرفه ای که از تکنیک های کلاه سیاه و اسپم استفاده می کند، میتواند صدمه جبران ناپذیری به جایگاه شما در فضای وب وارد کند. قبل از عقد قرارداد، می توانید با پرسیدن یک سری سوال از کیفیت کار آنها اطلاع کسب کنید. ما در این مقاله با بیان چند نکته و سوالاتی که باید از یک شرکت خدمات سئو سایت پرسیده شوند، یک غربال به شما معرفی میکنیم که می توانید بوسیله آن یک متخصص سئو حرفه ای را تشخیص دهید.

انتخاب شرکت خدمات سئو سایت

صرفا نباید به نتایج گوگل برای یافتن یک شرکت خدمات سئو اکتفا کرد. گاهی بعضی از سایت ها به صورت غیر اصولی جایگاهی در صفحه نتایج کسب می کنند و پس از مدتی آن را از دست خواهند داد. به همین دلیل برای انتخاب یک کارشناس سئو، تنها اعتماد به رتبه برتر گوگل کافی نیست. بلکه باید به سوابق و مدت زمان همکاری آن مجموعه با مشتریانشان دقت و توجه داشته باشید. در ادامه سوالاتی که باید از یک شرکت خدمات سئو بپرسیم را بررسی خواهیم کرد:

سوابق و نمونه کار شرکت خدمات سئو

ابتدا نمونه کارهای شرکت را مشاهده کنید و از آنها بخواهید مشتری های قبلیشان را به شما معرفی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشتری های قبلی ارتباط برقرار کنید و نظر آنها را درباره فعالیت سئو و پشتیبانی شرکت بپرسید. در انتخاب شرکت دقت کنید که متخصصان سئو، با تمام اصول طراحی قالب و کدنویسی سایت آشنایی داشته باشند. از ویژگی های متخصصان یک شرکت سئو آشنایی کامل با سرچ کنسول گوگل ، گوگل آنالیتیکز ، ابزارهای بررسی بک لینک ها و کلمات کلیدی و از همه مهم تر تجربه در سئو است.

خروج از نسخه موبایل