×

قرارداد سئو سایت

قرارداد سئو سایت : یکی از مهم ترین مسائلی که برای اشخاص و سازمان ها در رابطه با خدمات سئو سایت به وجود می آید نحوه عقد قرارداد ، تعهدات و معیارهای بررسی موفقیت در سئو سایت می باشد.در این بخش میخواهیم به بررسی این مسئله مهم بپردازیم و چگونگی ارائه خدمات را مشخص کنیم. همچنین در ادامه معیار های بررسی موفقیت یک پروژه سئو را مرورگر کرده و راه حلی برای آن ارائه میدهیم. با ما همراه باشید !

ارائه خدمات سئو سایت به صورت رسمی و با عقد قرارداد

یک کارشناس سئو با تجربه و حرفه ای و یا یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو سایت تمام اقدامات یک پروژه را به صورت رسمی و حرفه ای آغاز کرده تا از هرگونه سوتفاهم و اختلاف در آینده پیش گیری کند. در ابتدای همکاری و آغاز پروژه سوالی که برای کارفرمایان به وجود می آید این است که در صورت عدم موفقیت چه اتفاقی می افتد؟‌ و آیا هزینه های پرداختی هدر رفته است ؟‌

از طرفی دیگر ارائه دهندگان خدمات با مشکل تعهد در تضمین نتیجه بدست آمده مواجه هستند. و حتی برخی از همکاران هیچ تعهدی در رابطه با کسب رتبه به کارفرمای خود نمی دهند. با وجود این مسائل بسیاری از شرکت ها از برون سپاری پروژه خود منصرف شده و برخی دیگر نیز دل به دریا زده و به طرف قرارداد خود اعتماد می کنند. اما وجود یک قرارداد سئو سایت می تواند شفاف سازی پیش از پروژه را افزایش داده و سوتفاهم ها و مشکلات پیشگیری کند.

آیا ارائه دهنده خدمات سئو سایت بایستی به نتیجه متعهد باشد؟

قرارداد سئو سایت تضمینی

قرارداد سئو سایت تضمینی : با توجه به اینکه برخی از اشخاص تازه کار و کم تجربه ، بدون تعهد وارد پروژه های سئو می شوند. و به اشخاص میگویند که ” امکان ارائه تعهد در خصوص نتایج گوگل وجود ندارد” لازم دانستیم که در رابطه با تعهد و تضمین قرارداد سئو سایت توضیحاتی ارائه دهیم.

بهتر است اینطوری بگوییم که اگر شخصی به شما گفت که تضمینی در حضور سایت شما در صفحه اول گوگل نمیدهد، نمی توان او را کارشناس سئو نامید. چنین افرادی تنها بخشی از استانداردهای گوگل را می شناسند و تجربه کافی در این زمینه را ندارند. در صورتی که شرکت ها و افراد با تجربه تمامی خدمات را با تضمین ارائه می دهند و در رابطه با اتفاقاتی که در آینده ممکن است رخ دهد به طور تقریبی آگاه هستند.

معیارهای بررسی موفقیت در پروژه سئو چیست؟‌

برای شروع یک پروژه سئو و تهیه یک قرارداد خوب، ابتدا باید به معیارهای درست و منطقی برای بررسی موفقیت به تفاهم رسید. این مسئله به دلیل اینکه برخی از کارشناسان با معیار های اشتباه مانند رنک الکسا یا نتایج خصوصی سئو در مرورگرها اکتفا میکنند مشکل ساز شده است.

معیارهای درست بررسی موفقیت پروژه سئو سایت

بررسی نتایج واقعی در گوگل اولین مسئله ای است که باید با آن آشنا باشید. نتایج گوگل امروزه در مرورگر شما به صورت شخصی سازی شده و با توجه به موقعیت مکانی، علاقه مندی های شما،‌و سایت هایی که پیش از آن بازدید کرده اید نمایش داده می شود. برای اینکه بدانید سایت شما واقعا در رتبه ای نمایش داده می شود یا خیر باید از آمارهای Search Cosole گوگل یا نتایج واقعی سایت خود در گوگل در بخش Incognito مرورگر استفاده کنید.

توجه داشته باشید که رتبه الکسا سایت شما کمکی به پیشرفت کسب و کارتان نمیکند و کارشناسان سئو سایت می توانند به راحتی و با ترفندهای ساخت بازدید مجازی رتبه الکسا شما را بهبود بخشند. پس بنابراین خواسته ای که شما می توانید از یک ارائه دهنده خدمات سئو بخواهید افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مورد نظر شماست.

برچسب ها :