پشتیبانی سئو

پشتیبانی سئو

نوشته شده در تاریخ ، توسط : مدیر سایت بازدید : 133
پشتیبانی سئو
4.9 (98%) 10 votes

معمولا دغدغه و سوال اصلی شرکت ها و سازمان ها پس از طراحی سایت مطلع کردن افراد از وجود این سایت ،‌ خدمات یا محصولات ارائه شده در آن است. و این سوال پیش خواهد آمد که حال چه کار کنیم تا وب سایت خود را به متقاضیان و مشتریان هر چه بهتر معرفی کنیم. احتمالا راه کارهای متفاوتی مانند بازاریابی حضوری، تبلیغات محیطی،‌ تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات آنلاین اولین ایده هایی هستند که به ذهن می رسد.

در میان این ایده ها ،‌ سئو یکی از زیر شاخه های تبلیغات آنلاین از بهترین گزینه ها می باشد چرا که هزینه ی آن نسبت به سایر روش ها بسیار مقرون به صرفه بوده و از همه مهتر اینکه ، (مشتریان بالقوه) یعنی اشخاصی که همینک به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند به سایت شما ارجاع داده می شوند. در اینجاست که نیاز به خدمات پشتیبانی سئو مطرح می شود.

طراحی سایت بهینه و استاندارد

خب شما قدم اول را برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک با طراحی سایت استاندارد و بهینه برداشته اید و حال نوبت به معرفی وب سایت و کسب وکار خود به کاربران میرسد. و این را به خوبی میدانید که دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک همچون یک مسابقه ی دوی صد متر بسیار حساس به جز جزء رفتار های شماست و رقابت در این عرصه نیاز به هوشمندی و ظرائف بسیار بالایی دارد.

در فضای مجازی با توجه به رقابتی که هر روز بیشتر و بیشتر می شود مسلما نیازمند خدمات پشتیبانی توسط یک تیم متعهد و با تجربه هستید که دائما در این زمینه در حال تحقیق و بررسی می باشند و در مواقع بروزرسانی الگوریتم های گوگل اقدامات لازم را در اولین فرصت انجام می دهند.

پشتیبانی ماهیانه ی سئو

برای دیده شدن و حضور در صفحه اول گوگل نیاز به فعالیت متداوم و منظم سئو دارید این فعالیت شامل بروزرسانی های سایت ،‌ رعایت اصول و قوانین موتورهای جستجوگر ،‌ تولید محتوا و لینک سازی می باشد که تمام آنها در پکیجی به نام پشتیبانی سئو با عقد قرارداد قابل ارائه می باشد.

نتیجه ی سئو

با توجه به رقابتی که دائما در فضای مجازی وجود دارد، دیگر کسب رتبه در صفحه اول گوگل یک پروژه ی چند روزه یا چند ماهه نیست و تلاش برای حفظ این رتبه همیشه ادامه دارد. زمانی که شما رتبه ای را در صدر نتایج مربوط به یک واژه کسب می کنید رتبه ی سایر سایت ها یک پله کاهش یافته و در نتیجه میزان فروش و تماس های آنها کاهش می یابد. سپس انها تلاش خود را برای کسب مجدد رتبه و پایین اوردن شما افزایش میدهند.

بدین ترتیب نتایج گوگل دائما در حال تغییر است و اگر میخواهید سایت خود در صدر نتایج باقی بماند نیازمند خدمات پشتیبانی به صورت مداوم دارید که رتبه ی شما را تضمین کرده و در زمان کاهش رتبه اقدامات لازم را انجام دهد. یک تیم حرفه ای حتی می تواند این اتفاقات را تا حدودی پیش بینی کرده و با افزایش فعالیت ها از کاهش رتبه های احتمالی جلوگیری کند.

ماموریت پشتیبان سئو

پس هیچ گاه نبایستی این تصور شود که خب پس از طراحی وب سایت و سئو ماموریت به پایان رسیده !‌
خیر،  چرا که حالا نوبت به حفظ ارزش و رتبه ی سایت شما میرسد که بایستی این ارزش را حفظ و همچنین ارتقا دهید و این کار با پشتیبانی متداوم سئو امکان پذیر است.

قرارداد پشتیبانی خدمات سئو

توجه داشته باشید که حتما با شرکت یا تیمی که پروژه سئو شما را انجام می دهند قرارداد ببندید . در این قرارداد تمام تعهدات مالی و مسئولیت های طرفین و زمان مورد نیاز برای کسب رتبه را ذکر کرده خیال خود را راحت کنید.

گزارش کار ماهیانه پشتیبانی سئو

پس از عقد قرارداد و برون سپاری پروژه سئو باید معیارهایی که برای اندازه گیری موفقیت در سئو می باشند را بشناسید و آنها را چک کنید. آمار واقعی در وبمستر تولز ،‌ دامین آئتوریتی (‌میزان قدرت دامنه)‌ ،‌ کاهش بانس ریت ،‌ افزایش میزان زمان حضور کاربر و در نهایت افزایش تماس ها یا سفارشات آنلاین از جمله مواردی هستند که در گزارش ماهیانه مجری می بایست به کارفرما ارسال کند.

پیشنهاد ما

چنانچه جهت افزایش فروش و بهبود کسب و کار خود در دنیای مجازی نیازمند یک تیم حرفه ای و متعهد هستید. ما آژانس طراحی و تبلیغات وینت را به شما پیشنهاد می دهیم. این مجموعه با بیش از ۵ سال تجربه در زمینه خدمات سئو و طراحی سایت اختصاصی ،‌سایت های شرکتی و فروشگاه های اینترنتی موفق به کسب بیش از ۵۰۰ رتبه در کلمات رقابتی در صدر نتایج گوگل شده است. همین با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل کرده و کسب و کار خود را متحول کنید.

پشتیبانی سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *