سئو سایت | ارتقا رتبه سایت در گوگل

خدمات پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی سئو سایت

معمولا دغدغه و سوال اصلی شرکت ها و سازمان ها پس از طراحی سایت مطلع کردن افراد از وجود آن است. در اینجا این سوال پیش خواهد آمد که حال چه کار کنیم تا سایت خود را به متقاضیان و مشتریان هر چه بهتر معرفی کنیم. راه کارهای متفاوتی مانند تبلیغات محیطی،‌ تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات آنلاین اولین ایده هایی هستند که به ذهن می رسد. در میان این ایده ها،‌ سئو همیشه از بهترین گزینه ها می باشد. چرا که هزینه ی آن نسبت به سایر روش ها بسیار مقرون به صرفه بوده و از همه مهتر اینکه ، (مشتریان بالقوه) یعنی اشخاصی که همینک به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند به سایت شما ارجاع داده می شوند. در اینجاست که نیاز به خدمات پشتیبانی سئو سایت مطرح می شود.

پشتیبانی و بهبود سئو سایت

خب شما قدم اول را برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک با طراحی سایت استاندارد و بهینه برداشته اید و حال نوبت به معرفی سایت و کسب وکار خود به کاربران میرسد. و این را به خوبی میدانید که دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک همچون یک مسابقه ی دوی صد متر بسیار حساس به جز جزء رفتار های شماست و رقابت در این عرصه نیاز به هوشمندی و ظرائف بسیار بالایی دارد.

در فضای مجازی با توجه به رقابتی که هر روز بیشتر و بیشتر می شود مسلما نیازمند خدمات پشتیبانی سئو سایت توسط یک تیم متعهد و با تجربه هستید که دائما در این زمینه در حال تحقیق و بررسی می باشند و در مواقع بروزرسانی الگوریتم های گوگل اقدامات لازم را در اولین فرصت انجام می دهند.

خدمات پشتیبانی سئو سایت

با توجه به رقابتی که دائما در فضای مجازی وجود دارد، دیگر کسب رتبه در صفحه اول گوگل یک پروژه ی چند روزه یا چند ماهه نیست و تلاش برای حفظ این رتبه همیشه ادامه دارد. زمانی که شما رتبه ای را در صدر نتایج مربوط به یک واژه کسب می کنید رتبه ی سایر سایت ها یک پله کاهش یافته و در نتیجه میزان فروش و تماس های آنها کاهش می یابد. سپس انها تلاش خود را برای کسب مجدد رتبه و پایین اوردن شما افزایش میدهند.

تعرفه خدمات سئو به چه صورت محاسبه می شود؟

بدین ترتیب نتایج گوگل دائما در حال تغییر است و اگر میخواهید سایت خود در صدر نتایج باقی بماند نیازمند خدمات پشتیبانی سئو سایت به صورت مداوم دارید که رتبه ی شما را تضمین کرده و در زمان کاهش رتبه اقدامات لازم را انجام دهد. یک تیم حرفه ای حتی می تواند این اتفاقات را تا حدودی پیش بینی کرده و با افزایش فعالیت ها از کاهش رتبه های احتمالی جلوگیری کند.

خدمات پشتیبانی ماهانه سئو

برای دیده شدن و حضور در صفحه اول گوگل نیاز به فعالیت متداوم و منظم دارید این فعالیت شامل بروزرسانی های سایت ،‌ رعایت اصول و قوانین موتورهای جستجوگر ،‌ تولید محتوا و لینک سازی می باشد که تمام آنها در پکیجی به نام خدمات پشتیبانی سئو با عقد قرارداد قابل ارائه می باشد.

نگهداری و پشتیبانی سایت در گوگل

پس هیچ گاه نبایستی این تصور شود که خب پس از طراحی سایت و بهینه سازی ماموریت به پایان رسیده !‌
خیر،  چرا که حالا نوبت به حفظ ارزش و رتبه ی سایت شما میرسد که بایستی این ارزش را حفظ و همچنین ارتقا دهید و این کار با پشتیبانی متداوم سئو امکان پذیر است.

 

خروج از نسخه موبایل