کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک ابزاری مفید برای شبکه های اجتماعی

کوتاه کننده لینک ابزاری مفید برای شبکه های اجتماعی
4.9 (98%) 10 votes

 • arrow_drop_down مقدمه

  کوتاه کننده های لینک یکی از قدیمی ترین سرویس های آنلاین هستند که مورد استفاده کاربران اینترنت قرار میگرفته است. سایت های بسیاری از جمعه goo.gl و bitly برای کوتاه کردن لینک ها به وجود آمده اند و میلیون و میلیارد ها لینک توسط این سرویس ها کوتاه و مورد استفاده قرار گرفته است. در این میان با پیدایش شبکه های اجتماعی نیز کاربرد این سرویس ها بیشتر و بیشتر شده است . ما در این بخش در نظر داریم که نقش این سرویس ها را برای سهولت و بهبود کیفیت بازاریابی محتوا بررسی کرده و یک کوتاه کننده لینک فارسی را برای شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

  نقش کوتاه کننده های لینک در شبکه های اجتماعی

  احتمالا تا به حال بارها و بارها دیده اید که لینک های طولانی (‌خصوصا لینک های فارسی که تبدیل به کد می شوند)‌ چه ظاهر  ناخوشایندی در پست های شبکه های اجتماعی ما ایجاد می کنند. برای بهبود ظاهری پستها در شبکه های اجتماعی سرویس های کوتاه کننده لینک به کمک ما می آیند و ما فارسی زبانان بیشتر از سایرین نیازمند استفاده از چنین سرویس هایی هستیم.

  لینک کوتاه نشده

  علاوه بر کوتاه شدن و منظم شدن لینک ،‌این سرویس ها به ما اجازه ی مشاهده و بررسی آمار کاربرانی که روی لینک ما کلیک کرده اند را می دهد. با توجه به اینکه در فضای مجازی امکان بررسی آمار کلیک را نداریم می توان در تمام موارد از سرویس های ساخت لینک کوتاه استفاده کرد و از سیستم آمار آنها استفاده نمود.

  کوتاه کننده لینک فارسی

  سرویس یوشورت یک سایت کوتاه کننده لینک فارسی رایگان و بدون تبلیغ است. این وب سایت به شما اجازه می دهد که لینک های خود را به صورت رایگان بسازید و بدون هیچ گونه تبلیغ یا معطلی لینک شما به سایت مورد نظر هدایت می شود.  از دیگر قابلیت های این سرویس امکان ثبت لینک های سفارشی و تغییر عنوان لینک است که جهت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی کاربرد بسیاری دارد. همچنین این سرویس ساخت لینک کوتاه به شما امکان نمایش امار بازدید در هفته و ماه گذشته،‌بازدید کل و تفکیک بازدیدکنندگان بر اساس کشور را می دهد.

  ushort.ir

   

  کوتاه کننده لینک فارسی