سئو سایت | ارتقا رتبه سایت در گوگل

سئو چیست

کاربرد سئو

شاید بسیاری از شرکتهای فعال در عرصه اینترنت،‌ا از این موضوع که سئو چیست و چه کاربردی دارد اطلاع نداشته باشند. در صورتی که شما هم جزو این دسته از افراد هستید این مقاله را شدیدا به شما توصیه میکنیم!

سئو مخفف کلمه ی Search Engine Optimization یا همان (SEO) می باشد که به معنای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو است. سئو (یعنی بهینه سازی موتور جستجو) در واقع فریب یا دستکاری موتورهای جست و جو با روش های غیر اخلاقی نیست. این کار برا کمک به بهبود رویت و ارتباط وبسایت ها در نتایج طبیعی موتور جست و جو و برای رسیدن به رتبه ای بهتر در صفحه نتایج، صورت می گیرد.

به عبارتی دیگر، سئو مجموعه ای از راه و روش ها برای بهبود رتبه وبسایت می باشد. سئو یک فرایند است و مدتی زمان میبرد تا به ثمر برسد. بنابراین نباید انتظار یک شبه رفتن راه هزارساله را داشت،‌ البته در این میان تکنیکهایی هستند که به سرعت جواب میدهند، اما پایدار نیستند و بعد از مدتی به رتبه سایت صدمه وارد میکنند. این صدمه میتواند آنقدر جدی باشد که برطرف کردن آن ماه ها به طول بیانجامد. بنابراین این موضوع اهمیت بسیاری دارد که بهینه سازی وبسایت خود را به چه کسی میسپارید.

خروج از نسخه موبایل